499 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA 499 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA 499 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA 499 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

F6916 Play-Doh Piknik Şekilleri Başlangıç Seti +3 yaş

  • 581,00 TL
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Piknik Şekilleri Başlangıç Seti, çocuklar için her zaman mükemmel bir piknik setidir! 12 başlangıç aleti, 6 Play-Doh rengi ve saklama kutusu olarak kullanılabilecek bir oyuncak piknik sepetiyle birlikte sunulur.

Kareler, daireler, üçgenler gibi temel şekilleri keşfeden çocuklar, hayal güçlerini kullanarak bu şekillerle kat kat Play-Doh sandviçleri yapabilir. Oyun matının piknik örtüsü tarafını kullanarak atıştırmalıklar ve böceklerle hayali piknikte olduğunuzu hayal edin veya diğer tarafını çevirerek çocuklara yönelik eğlenceli şekil sıraya dizme oyunları oynayın.

İster çocuğunuzun ilk Play-Doh seti ister 3 yaş ve üzeri çocuklar için bir hediye olsun, çocuklarınızın Play-Doh oyuncaklarının eğlencesini keşfetmesini sağlayın! Hasbro, Play-Doh ve ilgili tüm ürünler Hasbro’nun ticari markalarıdır.

KAT KAT PLAY-DOH SANDVİÇLERİ YAPIN: Okul öncesi çocuklar, bu piknik seti sayesinde 3-5 yaş arası çocuklara yönelik eğlenceli aktivitelerle kendi oyuncak sandviçlerini yapma fırsatı bulacak.

OYUN MATI ÜZERİNDEKİ ŞEKİLLERİ EŞLEŞTİRİN VE SIRAYA DİZİN: Çift taraflı oyun matı, bir yüzünde eğlenceli piknik sahnesine ve diğer yüzünde çocukların şekilleri sıraya dizebilmesi için yaratıcı ""tariflere"" sahiptir.

MÜKEMMEL BİR PLAY-DOH BAŞLANGIÇ SETİ: Temel şekil kesiciler, silindirler ve kalıplar gibi 12 adet kullanımı kolay okul öncesi sanat ve el sanatları aletleri sayesinde çocuğunuzun Play-Doh oyuncakları eğlencesini keşfetmesine yardımcı olun.

ÇOK YÖNLÜ ÇOCUK FELSEFEMİZ: Piknik Şekilleri seti gibi oyuncaklar, öğrenme döneminde olan küçük yaştaki çocuğunuzun eşleştirme, sıralama, ince motor becerileri ve yaratıcı hayal gücü gibi alanlarda keşifler yapmasına yardımcı olur.

6 FARKLI RENKTE PLAY-DOH KUTUSU: Bu Play-Doh seti mavi, yeşil, pembe, kırmızı, kahverengi ve sarı renklerde 28 gram ve 56 gram ağırlığında kutularla birlikte sunulur (buğday içerir).

GÜLÜMSEYEN SAKLAMA KUTUSU: Tüm aletler, daha sonra yeniden oynamak üzere sevimli oyuncak piknik sepetinde saklanabilir.

İçindekiler: 4 şekil kesici, uğur böceği damgası, elma şeklinde yuvarlanabilen damga, 2 silindir, süsleme aracı, bıçak, 2 tabak, 4 kutu 56 gram ve 2 kutu 28 gram Play-Doh Marka Oyun Hamuru (toplam 280 g). Uyarılar: 3 yaş ve üzeri içindir.

Anne babaların dikkatine: Buğday içerir. Oyun hamuru yenmemelidir. Toksik madde içermez. ASTM D-4236 ile uyumludur.

Çocuğun yaşına ve beceri seviyesine göre oyun hamurlarıyla yapılan şekiller farklılık gösterebilir. Ürün ve renkler farklılık gösterebilir.

Paket Ölçüsü 8 x 28 x 27 cm
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?